دومین مرد ثروتمند نروژ، 60 میلیون دلار بیت کوین خریداری می کند و یک شرکت رمزنگاری تأسیس می کند

دومین مرد ثروتمند نروژ ، Kjell Inge Røkkes Aker یک شرکت رمزنگاری به نام Seetee راه اندازی کرده و مبلغ 500 میلیون کرون اولیه (60 میلیون دلار) از طریق این شرکت رمزنگاری ، سرمایه گذاری کرده است که اکنون حدود 1170 واحد از ارز دیجیتال را در اختیار دارد.

بر اساس گزارش ها ، آکر این حرکت را در نامه ای به سهامداران فاش کرد ، او این اقدام را این چنین توجیه می کند که در زمان مناسب، سود خوبی به همراه خواهد داشت. وجوه اولیه سرمایه گذاری شده فقط ابتدای کار است زیرا Seetee تصمیم دارد سرمایه گذاری بیشتری را هم در ارزهای دیجیتال و هم در سایر سرمایه گذاری های قابل قبول بلاکچین انجام دهد.

وی خاطرنشان کرد: «پول یک اختراع انسانی است ، یک ساخت اجتماعی است که فقط به این دلیل کارساز است که همه ما به آن اعتقاد داریم».

Seetee همچنین در استخراج بیت کوین مشارکت خواهد کرد ، با استفاده از منابع انرژی سبز به منظور ارتقا و ثبات و از بین بردن ترس از ادعای مصرف بیت کوین.

پذیرش نهادی بیت کوین اکنون در حال تبدیل شدن به یک جنبش جهانی است که از ایالات متحده آمریکا آغاز می شود و تا چین و اکنون نروژ آغاز می شود. شرکت ها به طور مداوم در جستجوی گزینه ای بهتر بجای نگه داشتن پول نقد هستند و اصلاح طلا در قیمت ، در مقایسه با بیت کوین ، موسسات را به دارایی دوم یعنی بیت کوین سوق می دهد. در حالی که هنوز از پتانسیل کامل بیت کوین رونمایی نشده است ، بسیاری از طرفداران آن معتقدند که ارز دیجیتال تازه شروع به کار کرده است و در حال افزایش است که ارزیابی قیمت آن را با چندین برابر افزایش می دهد ، زیرا افراد بیشتری این کلاس دارایی را قبول می کنند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار