در آمد 353 میلیون دلاری طی یک ماه برای ماینرهای بیت کوین

بر طبق یک گزارش از Comprar Acciones، در ماه اکتبر درآمد کلیهٔ ماینرهای بیت کوین در سراسر جهان (شامل کارمزد تراکنش‌ها و پاداش‌ بلاک‌ها) به ۳۵۳میلیون دلار رسید.

در این گزارش آمده است که ماه اکتبر را میتوان یکی از بهترین ماه‌های سه سال گذشته برای ماینرهای بیت کوین دانست. در این مدت، عدد ۴۲.۹ میلیون دلار برای کارمزد تراکنش‌ها به ثبت رسید. درآمد ۳۵۳ میلیون دلاری در مقایسه با ماه سپتامبر با احتساب پاداش بلاک‌ها، ۸ درصد افزایش داشته است.

به چند عامل موثر در افزایش سود ماینرها در این گزارش اشاره شده است. یکی از این عوامل قطعا افزایش قیمت بیت کوین در ماه اکتبر است. قیمت بیت کوین در این ماه 30 درصد افزایش را تجربه کرد. در تاریخ اول اکتبر، بیت کوین با قیمت ۱۰۸۰۰دلار به‌ ازای هر کوین معامله شد، در حالی که قیمت آن در ۳۱ اکتبر به ۱۳۸۰۰دلار رسید.

به عنوان مثال، سهام جی پی مورگان چیس (JP Morgan Chase) در ماه اکتبر ۸ درصد افزایش یافت در حالی که طلا و شاخص اس‌اندپی ۵۰۰ (S&P 500 Index) به ترتیب ۱.۴۴ و ۵.۳۱ درصد رشد داشتند.

این روند صعودی بیت کوین تا ماه نوامبر ادامه داشت. بر طبق گزارشات CoinMarketCap و Glassnode ، ماینرها می‌توانند به‌طور بالقوه درآمد بیشتری هم در این ماه داشته باشند و سود روزانهٔ استخراج‌کنندگان بیت کوین به رقمی بیش از ۱۱۲۶ بیت کوین برسد. در روزهای اخیر قیمت بیت کوین از ۱۹هزار دلار فراتر رفت و احتمال دارد به‌زودی رکورد خودش را در تمام ادوار تاریخ بشکند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار