دانشگاه زوریخ اعلام کرد کاردانو به برنامه های درسی این دانشگاه اضافه شده است

مسئولین دانشگاه زوریخ سوئیس اعلام کرده اند که در سال پیش رو مبحث کاردانو را در واحد درسی بلاکچین ارائه شده در این دانشگاه وارد خواهند کرد و در نظر دارند تا شرکت کنندگان را هر چه بیشتر آماده و مجهز برای تحولات دیجیتالی پیش رو نمایند.

مسئولین دانشگاه زوریخ که در این واحد درسی فوق العاده از حضور افرادی نظیر اعضای بنیاد Tezos و نیز مدیر کاردانو، چارلز هاسکینسون بهره خواهند برد، در تلاشند نام این دانشگاه را در ردیف دانشگاههایی نظیر هاروارد، کرنل و MIT که پیشتر این واحد درسی را ارائه کرده بودند، مطرح نمایند.

این حرکت نشان می دهد که چگونه فناوری های نوظهور فضای بلاکچین به سرعت توسط موسسات آموزشی آینده نگر به تصویب می رسند، زیرا آنها در دراز مدت توانایی دانش و تخصص مربوط به دانش آموزان را آینده نگری می کنند.

این همچنین یک علامت عالی برای اکوسیستم کاردانو است، زیرا نشان می دهد که موسسات علاقه مند می شوند و آن را به عنوان یک رقیب جدی در مقیاس بزرگتر از استفاده شخصی می بینند. این واقعیت که کاردانو به عنوان یک فناوری در سطح عمیقی در دانشگاه های برجسته آموزش داده می شود، می تواند جایگاه خود را در دنیای بلاکچین مشروعیت بخشد. این می تواند به آموزش نسل بعدی مهندسان زنجیره بلوک در سطح بهتر و عمیق تر کمک کند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار