حجم معاملات توکن های امنیتی در ماه سپتامبر 2020، 60 درصد سقوط کرد

پس از چهار ماه رشد چشمگیر، حجم تجارت توکن های امنیتی نزدیک به 60 درصد سقوط کرده است.

بر اساس گزارش های Security Token Group ، از ماه می تا آگوست، سود ماهانه برای این بخش بین 113 تا 280 درصد بوده است که بالاترین رکورد را از 998000 دلار به تقریبا 22 میلیون دلار افزایش داده است.

این روند بزرگ به این معناست که علی رغم افت شدید فعالیت تجاری، ماه سپتامبر با بیش از 9.15 میلیون دلار تجارت ترکیبی، همچنان در رنکینگ، دومین ماه قویترین توکن های امنیتی است.

توکن TZROP tZERO که نشان دهنده ارزش سهام در سیستم تجارت جایگزین است، بیش از نیمی از کل معاملات تجاری را شامل می شود، با 5.3 میلیون دلار حجم، در مقایسه با 11.8 میلیون دلار آگوست.

TZROP این ماه تنها 2٪ از قیمت را کاهش داد و از 7.26 دلار به 7.10 دلار رسید، اما در محدوده 6 تا 90/7 دلار معامله شد.

TZROP دومینtoken امنیتی محبوب با سقف بازار 128میلیون دلار است که از نظر CoinMarketCap آن را در رنکینگ دارایی های ارز دیجیتال به رتبه 80ام می رساند.

امنیت دیجیتال Overstock OSTKO، که نشان دهنده حقوق صاحبان سهام و حق رأی در شرکت است، حجم 3.6 میلیون دلار را تجربه کرد، در حالی که در ماه قبل 9.6 میلیون دلار بود.

OSTKO با وجود تولید دامنه گسترده تجارت بین 48 تا 65 دلار، ماه را با 1.5 درصد کاهش نسبتاً مسدود کرد.

OSTKO بزرگترین token امنیتی با سرمایه 321 میلیون دلاری است و به طور کلی در رده 50 دارایی ارز دیجیتال قرار دارد.

ارزش سرمایه بازار توکنهای امنیتی به دلیل افزودن سه معامله توکن در بورس MERJ مستقر در سیشل، در طی ماه سپتامبر با نزدیک به 4٪ افزایش به 528.6 میلیون دلار افزایش یافت.

توکن های MERJ شامل توکن امنیتی بومی خود، MERJ-S است که در یک فروش توکن صادر شد بیش از 450000 دلار در ماه گذشته جمع آوری کرد. توکن OST1 Uprets نشان دهنده مالکیت جزئی در یک آپارتمان در بروکلین است و توکن Minervest’s MSTV-S. این سه توکن، دارایی نزدیک به 24 میلیون دلار را در اختیار دارند، با این حال ، هیچ یک از توکن ها در ماه سپتامبر تغییر نکرده اند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار