تولید کنندگان لوازم استخراج بیت کوین چین تحت فشار تقاضا ، سفارشات قبلی و دستگاه های فروخته شده

یک گزارش منطقه ای از چین نشان می دهد که تولیدکنندگان لوازم استخراج بیت کوین از زمان افزایش سرسام آور قیمت دارایی رمزنگاری پیشرو ، شاهد افزایش گسترده تقاضا بوده اند. شرکت هایی مانند Canaan Creative سفارشات لوازم استخراج ارز دیجیتال را به اندازه قابل توجهی ثبت کرده اند در حالی که شرکت های دیگری مانند Bitmain، دستگاه هایشان را کاملاً فروخته اند.

قیمت بیت کوین در ماه فوریه به طور قابل توجهی افزایش یافته است و این در بخش استخراج بیت کوین تاثیر زیادی داشته است. روز جمعه ، هش ریت شبکه بیت کوین در بالای محدوده 150exahash (EH / s) قرار گرفت و 21 استخر برای هدایت هش ریت در بلاکچین وجود دارد.

در روز یکشنبه ، 21 فوریه 2021 ، قیمت بیت کوین با بالاترین سطح تاریخی به 58354 دلار در هر واحد رسید ، اما از آن زمان به بعد کاهش یافته است. قیمت هر بیت کوین در زمان انتشار این گزارش جمعه بعد از ظهر در حدود 47 هزار دلار بود.

روز پنجشنبه ، یک گزارش منطقه ای از چین نشان می دهد که مشاغل تولیدی دستگاه های استخراج ارز دیجیتال چینی تقاضای زیادی برای محصولات دارند. Yin Yeping، همکار چین در گلوبال تایمز ، تأکید می کند که «سازندگان ماشین های استخراج ارز دیجیتال، در حال مشاهده افزایش تقاضا هستند».

این گزارش خاطر نشان می کند که اخبار اوراق بهادار شانگهای نشان داد سهام شرکت Canaan Creative امسال 318٪ جهش داشته است. علاوه بر این ، سهام شرکت Ebang و Ebon International  82٪ رشد داشتند.

گزارش یپینگ همچنین می گوید که شرکت کنان نشان داده است که «از سال گذشته جهش سفارشات» داشته است. آسیای میانه و آمریکای شمالی دو منطقه ای بودند که بیشترین تقاضا برای دستگاه های استخراج را داشتند.

روز سه شنبه ، کنان به نشریه منطقه ای گفت که از قبل هم از طریق Core Scientific و هم از Hive Blockchain سفارشات قبلی گرفته است. Canaan، 6400 دستگاه استخراج ASIC به Hive و 6000 دستگاه استخراج ارز دیجیتال به Core Scientific ارائه خواهد داد.

به گفته کنان ، 100000 واحد توسط مشتریان از آمریکای شمالی در سال جاری پیش سفارش شده است و شرکت ادعا می کند که پیش پرداخت های 200 میلیون دلاری را دریافت کرده است. یپینگ همچنین تأکید می کند که Bitmain، محصولات خود را بطور کامل فروخته است و «محصولات جدید هنوز در دسترس نیستند».

لوازم استخراج ASIC شرکت Innosilicon به طور کامل فروخته شده است و پورتال وب Ebang می گوید مشتریان باید قبل از سفارشات خود، تحقیق کنند. سایت Ebang همچنین یادآوری می کند که تحویل محموله ها «3 تا 3.5 ماه پس از پرداخت» است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار