تحلیل تکنیکال بیت کوین (Bitcoin) ؛ امروز 17 شهریور 99

تحلیل تکنیکال بیت کوین ، قیمت بیت کوین در حال حاضر 10150 دلار است. با قرار گرفتن بیت کوین در پایینتر از سطح حمایتی 10200 دلار، انتظار می رود تا 9800 دلار کاهش قیمت داشته باشد. بنظر می رسد بیت کوین وارد یک روند نزولی شده است که البته روند بلندمدت بیت کوین هنوز صعودی است و این موضوع مطلوب سرمایه گذاران بلند مدت است. در حال حاضر شرایط بازار البته مناسب نیست و مقدار سخت شده است. هدف بعدی قیمتی 10400 دلار می باشد و شاخص میانگین متحرک 33 روزه بیت کوین نشان دهنده کاهش قیمت بیت کوین در روزهای آینده می باشد.

تحلیل تکنیکال بیت کوین ، بررسی با اندیکاتور ها

اندیکاتور Ichimocu کاهش قیمت بیت کوین را گزارش داده است، ضمن اینکه ابر کومو بالای نمودار قرار گرفته که این کاهش قیمت را در روزهای آینده تایید می کند.

در نمودار قیمتی روزانه اندیکاتور Rsi  هیچ گونه سیگنالی ارائه نمی دهد اما با توجه به پوزیشن قرار گرفته در آن تریدرها بهتر است برای خرید دست نگهدارند. اندیکاتور Macd شرایط خوبی را نشان نمی دهد. اندیکاتور Sar نیز در این تایم فریم ادامه کاهش قیمت را برای بیت کوین پیش بینی کرده است.

نتیجه می شود روند نزولی بیت کوین در نمودار قیمتی روزانه کاملا مشهود است. اما در بازه های کوچکتر زمانی نشانه هایی از مثبت شدن بازار دیده می شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار