تایلند با جذب دارندگان ثروتمند ارز دیجیتال، بخش گردشگری خود را احیا می کند

اداره گردشگری تایلند  (TAT)، دارندگان ارز دیجیتال ، به ویژه کسانی که از ژاپن هستند را هدف قرار می دهد. هیئت گردشگری در تلاش است تا بخش گردشگری کشور را در دوران پسا همه گیری تغییر دهد. TAT قصد دارد تایلند را به اولین کشوری تبدیل کند که از گردشگرانی که دارندگان ارز دیجیتال هستند استقبال می کند.

در مرحله اولیه، دارندگان ارز دیجیتال ژاپنی را به خود جلب می کند زیرا این کشور یکی از بزرگترین مراکز رمزگذاری جهان شناخته می شود. یک مطالعه دالیا در سال 2018 نشان داد که 11٪ از ژاپنی ها صاحب ارزهای دیجیتال هستند و این بالاتر از متوسط ​​7٪ در سراسر جهان است.

بخش جهانگردی از جمله مواردی است که با ظهور بیماری همه گیر ویروس کرونا در اوایل سال گذشته بیشترین تأثیر را پذیرفته است که باعث ایجاد ممنوعیت سفر و قفل جهانی شده است. تایلند با جذب دارندگان پرمصرف ارز دیجیتال، به دنبال این است که در صنعت گردشگری دوباره رونق بگیرد.

Yuthasak Supasorn ، رئیس TAT ، خاطرنشان کرد:

«اگر ما بتوانیم کشور را برای بازار ارزهای دیجیتال آماده کنیم ، این امر به جذب فرصت های بیشتر از سوی گردشگران پرخرج ، به ویژه نسل های جوان و ثروتمند کمک می کند».

تایلند از روش های خلاقانه ای برای احیای گردشگری استفاده کرده است و تصمیم برای هدف قرار دادن دارندگان ارزهای دیجیتال ممکن است به دلیل رشد قابل توجه بخش دیجیتال باشد. به عنوان مثال ، تسلط بیت کوین پس از اینکه اخیراً بیش از 50000 دلار به بالاترین حد خود رسیده است ، ادامه دارد.

TAT در حال حاضر در حال انجام یک مطالعه امکان سنجی در مورد عرضه ارزهای دیجیتال در مقاصد مختلف گردشگری است. ارزهای دیجیتال و فناوری بلاکچین ممکن است تغییر دهنده بازی در جوان سازی صنعت گردشگری در دوران پس از همه گیری باشد.

در اکتبر سال گذشته،Hainan ، یکی از استان های جزیره جنوبی چین ، مجری یک برنامه پاداش امتیاز بلاکچین با هدف ارتقا گردشگری در منطقه بود. این سیستم به این منظور طراحی شده است که اجازه می دهد موارد مصرفی پشتیبانی شده توسط فناوری بلاکچین بین مشاغل مختلف در زمینه های فرهنگی و سرگرمی مبادله شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار