بیت کوین ، با وحشت مردم به دلیل مالیات بر ارزهای دیجیتال، به 48 هزار دلار سقوط می کند

پس از آنکه بیت کوین (BTC) در تاریخ 16 آوریل به بالاترین میزان خود یعنی 64895 دلار رسید ، ارز دیجیتال به سمت پایین عقب نشینی کرد و به پایین ترین سطح از ماه مارس سقوط کرد. در زمان نوشتن این مقاله در حدود 47 ، 931 دلار معامله می شود.

آخر هفته گذشته یک توئیت توسط FXHedge توجه گسترده ای را به خود جلب کرد که ادعا می کرد وزارت خزانه داری ایالات متحده در حال مبارزه با پولشویی مربوط به ارزهای دیجیتال است. متعاقباً ، BTC در آخر هفته بیش از 15 درصد کاهش یافت. اگرچه در چند روز آینده بازگشتی اتفاق افتاد ، وحشت بازار ارز دیجیتال همچنان ادامه داشت.

تحت تأثیر برنامه رئیس جمهور آمریکا بایدن برای دو برابر کردن مالیات بر عایدی سرمایه طبقه ثروتمند ، بیت کوین امروز از مارس به پایین ترین سطح رسید. در حال حاضر با قیمت 48338 دلار معامله می شود.

ظهور فصل مالیات ایالات متحده سرمایه گذاران آمریکایی را در دارایی های دیجیتال، دچار وحشت کرده است. برای آن دسته از سرمایه گذاران آمریکایی که بیش از یک سال ارزهای دیجیتال در اختیار داشته اند ، پرداخت وجه نقد برای فروش دارایی های دیجیتال با خطر مالیات بر سود بالای سرمایه مواجه است.

به عنوان مثال BTC را در نظر بگیرید. در سال گذشته ، این میزان به 700٪ از 7138 دلار به 50326 دلار رسیده است. سرویس درآمد داخلی (IRS) همچنین مالیات خود را در فروش دارایی های دیجیتال افزایش داده است. این ممکن است باعث شود بسیاری از سرمایه گذاران بلند مدت برای جلوگیری از مالیات بر سود سرمایه به سرعت اقدام به فروش کنند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار