بورس اوراق بهادار فیلیپین می گوید که دیگر نمی توان کلاس دارایی ارز رمزنگاری شده را نادیده گرفت

بورس اوراق بهادار ملی فیلیپین، PSE، می گوید ارز رمزنگاری شده “یک کلاس دارایی است که دیگر نمی توانیم از آن چشم پوشی کنیم.” بورس اوراق بهادار گفت که معاملات ارز رمزنگاری شده با توجه به زیرساخت های آن و ضمانت های حمایت از سرمایه گذاران، باید در PSE انجام شود.

گزارش شده است که بورس اوراق بهادار فیلیپین (PSE)، چشم به معاملات ارزهای رمزنگاری شده دارد. روز جمعه CNN فیلیپین گزارش داد، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Ramon Monzon روز جمعه گفت که PSE باید بستر تبادل دارایی های رمزنگاری شود.

مونزون با اشاره به اینکه این موضوع طی یک جلسه مدیریت عالی دو هفته پیش مورد بحث قرار گرفت، گفت که این یک کلاس دارایی است که دیگر نمی توانیم آن را نادیده بگیریم :

“در صورت وجود هرگونه مبادله با رمزنگاری، این کار باید در PSE انجام شود. چرا؟ شماره یک، به این دلیل است که زیرساخت های تجاری داریم. اما مهمتر از همه، ما قادر خواهیم بود که به ویژه با محصولی مانند رمزنگاری، از پادمان محافظت از سرمایه گذار برخوردار شویم.”

وی توضیح داد که بسیاری از مردم “به دلیل نوسانات” جذب ارزهای رمزپایه می شوند. با این حال، او هشدار داد که “ثروتهای سریع بدست آمده نیز می توانند سریع از دست بروند.”

رئیس بورس اوراق بهادار بیشتر توضیح داد: “متأسفانه، ما در موقعیتی نیستیم که قوانین از سوی تنظیم کننده قوانین تدوین شده باشد و آن را اجرایی کنیم” ، او علاوه بر این اظهار نظر کرد :

“ما منتظر قوانین کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) در مورد نحوه اداره دارایی رمزنگاری یا دارایی دیجیتال هستیم.”

Bangko Sentral ng Pilipinas (BSP)، بانک مرکزی فیلیپین، تاکنون 17 ارائه دهنده خدمات مبادله ارز رمزنگاری شده را ثبت کرده است.

بانک مرکزی در ژانویه پس از مشاهده رشد سریع در استفاده از ارزهای رمزپایه در سه سال گذشته، دستورالعمل های جدیدی را برای ارائه دهندگان خدمات دارایی رمزنگاری ایجاد کرد. بانک مرکزی نوشت: “زمان آن فرا رسیده است که ما در شناخت ماهیت در حال تکامل این نوآوری مالی دامنه مقررات موجود را گسترش دهیم و انتظارات متناسب با مدیریت ریسک را تعیین کنیم.”

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار