• صفحه خانگی
  • >
  • اخبار
  • >
  • اخبار بیت کوین
  • >
  • بنیانگذار 10T Holdings می گوید: 1 میلیارد نفر که در 4 سال آینده از بیت کوین استفاده می کنند ، قیمت آن را به 500 هزار دلار می رسانند

بنیانگذار 10T Holdings می گوید: 1 میلیارد نفر که در 4 سال آینده از بیت کوین استفاده می کنند ، قیمت آن را به 500 هزار دلار می رسانند

با پیش بینی 1 میلیارد نفر معامله گر بیت کوین در چهار سال آینده ، همانطور که  Willy Woo، تحلیلگر رمزنگاری تایید کرد ، Dan Tapiero ، بنیانگذار شرکت دارایی های فینتک و دارایی های دیجیتال 10T Holdings ، معتقد است که این روند، قیمت بیت کوین را به بالای 500 هزار دلار می رساند.

تصویب گسترده بیت کوین در جهان هیچ نشانه ای از توقف ندارد و این بیان می کند که افزایش قیمت آن به بیش از 50 هزار دلار می رسد. این نقطه عطف، در تاریخ دوازده ساله خود هرگز دیده نشده است.

Dan Tapiero بنیانگذار شرکت دارایی های فینتک و دارایی های دیجیتال 10T Holdings توضیح داد:

«هیچ کس در جهان آماده سرعت و مقیاس پذیرش بیت کوین نیست که توسط ویلی وو  پیشنهاد شده است. 1 میلیارد نفر در 4 سال آینده از بیت کوین استفاده می کنند. «تصویب» بیت کوین تا سال 2025 برابر با پذیرش اینترنت در سال 2005 است. 1 میلیارد نفر با استفاده از بیت کوین قیمت 500 هزار دلار را ایجاد می کنند».

اگر هدف قیمتی 500 هزار دلار محقق شود ، این باعث می شود ارزش بازار بیت کوین به همان سطح طلا برسد که 10.6 تریلیون دلار است زیرا جنگ بین این دو برای رسیدن به وضعیت دارایی امن بی پایان است. این تجزیه و تحلیل با نظرات بازرگان کهنه کار Peter Brandt که اعتماد دارد بیت کوین سومین پیشرفت سهمی خود را در تاریخ خود با هدف 240 هزار دلار تجربه می کند ، مرتبط است.

با نزدیک شدن بیت کوین به ارزش بازار یک تریلیون دلار ، قراردادهای آینده آن در سراسر مبادلات عمده به 17.5 میلیارد دلار می رسد.

بر اساس CoinMarketCap ، ارز دیجیتال پیشرو در حال حاضر 52604 دلار با سرمایه بازار 980 میلیارد دلار معامله می شود. Carl Martin، تاجر ارز دیجیتال با نام مستعار The Moon ، اشاره کرد که بیت کوین دارای پتانسیل صعودی قابل توجهی است و 100 هزار دلار ممکن است حرکت صعودی بعدی باشد.

«این فقط ابتدای سال است و بیت کوین در حال حاضر 52 هزار دلار است. ما تا پایان سال پتانسیل صعودی زیادی داریم. 100هزار دلار بعدی! ». این تاجر ارزهای دیجیتال اضافه کرد که بیت کوین در حال تشکیل یک مثلث افقی است. بنابراین ، به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است که بیت کوین در آینده نزدیک مسیر قیمت بالاتری را ایجاد کند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار