بنابرگزارش BitPay ، سلطه بیت کوین در پرداخت ها کاهش چشمگیر می یابد

BitPay پردازنده اصلی پرداخت رمزنگاری گزارش داده است که سهم بیت کوین (BTC) در پرداخت ها، کمترین میزان در هفته گذشته بوده است، و در مقابل، آلت کوین هایی مانند dogecoin (DOGE) بسیار مورد توجه قرار گرفته اند.

 BitPay  بیش از یک میلیارد دلار در سال پردازش می کند، بنابراین می توان گفت مردم در حوزه رمزگذاری هزینه می کنند. “تفاوت در این است که، حدود چهار سال پیش، 95 درصد آن از طریق بیت کوین تأمین می شد و هفته گذشته، کمترین میزان سهم بیت کوین خود را فقط با 50 درصد داشتیم.”

سینگ مسئول بخش اداری شرکت، به بلومبرگ گفت. “بنابراین اکنون شاهد هستیم که حجم بیشتری از dogecoin در گردش است، میخواهید باور کنید یا نه!”

وی ادامه داد : “ما هفته گذشته حدود 10٪ از معاملات خود را از Dogecoin مشاهده کردیم و همچنین استیبل کوینها هم یک قسمت بسیار قابل توجهی از پرداخت ها را شامل شدند.”

همچنین، سینگ گفت که آخرین داده های بازار می تواند نشان دهد که بیت کوین به طور فزاینده ای نقش مهمی برای سرمایه گذاران نهادی بازی می کند که آن را به عنوان یک سرمایه گذاری نسبتاً کم ریسک در مقایسه با سایر مجموعه های رمزنگاری می دانند. در عین حال، طبق CCO، سرمایه گذاران منفردی که به دنبال سودهای بالا هستند به سمت altcoins با ریسک بیشتر حرکت می کنند که در کوتاه مدت پتانسیل سودهای کلانی را نشان می دهد.

مردم ممکن است از بیت کوین به عنوان وسیله ای برای سرمایه گذاری استفاده کنند، اما از استیبل کوینها یا ارزهای دیگر به عنوان پرداخت ها و به صورت آنلاین استفاده می کنند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار