بلومبرگ ادعا کرد قیمت بیت کوین تا سال 2025 به 100.000 دلار می رسد

بیت کوین تمایل به افزودن صفر به قیمت خود دارد” بلومبرگ با اشاره به اینکه طی کمتر از ۴ سال قیمت بیت کوین از ۱۰۰۰ به ۱۰,۰۰۰ دلار رسیده است، در خبرنامه ارز دیجیتال اخیر این مطلب را بیان کرده است.

با وجود اینکه به بلوغ رسیدن بازار بیت کوین این روند را تا حدی کند کرده است اما بلومبرگ معتقد است که روند صعودی بیت کوین متوقف نشده است.

این خبرگزاری اذعان داشت که رشد بیت کوین مجددا رخ می‌دهد، اما ممکن است مدتی طول بکشد. بلومبرگ در این خصوص گفت:

اگر بیت کوین روند افزایش قیمت قبلی خود را به دست آورد، تقریبا دوبرابر زمانی که از ۱۰۰۰ به ۱۰,۰۰۰ دلار رسید طول می‌کشد تا به قیمت ۱۰۰,۰۰۰ دلار برسد که می‌تواند سال ۲۰۲۵ باشد.

هرچند این پیش‌بینی به ظاهر با تندروی همراه است اما در مقایسه با سایر پیش‌بینی‌ها که طی ماه‌های اخیر شاهد بودیم تا حدودی می توان گفت محافظه‌کارانه است. PlanB، یکی از تحلیلگران ارز دیجیتال، اخیرا پیش‌بینی کرد که تا اواخر سال ۲۰۲۰ قیمت آن به ۱۰۰,۰۰۰ دلار می‌رسد.

بلومبرگ در شرح این ادعا، بیان کرده است که عوامل عرضه و تقاضا نیز از افزایش قیمت بیت کوین حمایت می‌کنند. در حال حاضرتقریبا ۹۰ درصد کل موجودی بیت کوین استخراج شده است، در حالی که علاقه سرمایه‌گذاران سازمانی در حال افزایش است به طوری که Grayscale Bitcoin Trust تقریبا ۵۰۰,۰۰۰ بیت کوین خریداری کرده است.

پیش‌بینی کوتاه‌مدت بلومبرگ این است که بیت کوین تا اواخر سال جاری می‌تواند به رکورد قیمت سال ۲۰۱۹ یعنی ۱۴,۰۰۰ دلار برسد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار