شرکت Marathon Patent در راه تبدیل شدن به بزرگترین مزرعه استخراج آمریکا

با خرید 10 هزار آنتماینر S19 به ارزش میلیون ها دلاراز شرکت Bitmain ، شرکت Marathon Patent Group که سهام آن در بورس نزدک نیز عرضه می‌شود، تبدیل به بزرگترین مزرعه استخراج بیت‌کوین در آمریکا شود.

به گزارش Bitcoin.com، با این خرید، شرکت Marathon با احتساب موجودی قبل، 23560 دستگاه استخراج بیت‌کوین نسل جدید را دارا می شود که این شرکت را به بزرگترین مزرعه استخراج آمریکا تبدیل خواهد کرد.

پس از نصب این حجم از دستگاه جدید قدرت پردازشی این مزرعه بزرگ به 2.56 اگزاهش بر ثانیه خواهد رسید.

شایان ذکر است 10500 دستگاه استخراج جدید به ارزش 23 میلیون دلار در ماه اوت توسط این شرکت خریداری شده بود. شرکت Bitmain قرار است از ژانویه تا ژوئن تمامی دستگاه‌های سفارشی را تحویل دهد.

مریک اوکاموتو مدیر اجرایی Marathon معتقد است با افزایش ظرفیت استخراج آنها و با توجه به افزایش قیمت بیت کوین، اتفاقات خوبی برای آنها در راه است.

گفتنی است دو هفته پیش Marathon که ارزش سهام آن بالغ بر 80 میلیون دلار تخمین زده می‌شود، یک قرار داد تجاری برای کاهش هزینه الکتریسیته مزرعه خود امضا کرده بود. با انتشار این خبر سهام این شرکت 11 درصد رشد داشته است و به 2.82 دلا رسیده است. سهام این شرکت در بورس نزدک در طول 52 هفته از 0.35 دلار به 5.25 دلار رسیده بود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار