بزرگترین بانک جنوب شرقی آسیا DBS ، می گوید حجم معاملات ارز دیجیتال آن 10 برابر شده است

DBS ، بزرگترین بانک جنوب شرقی آسیا ، می گوید که حجم معاملات ارزهای دیجیتال در صرافی آن 10 برابر رشد کرده و به حدود 30 تا 40 میلیون دلار رسیده است. مدیرعامل آن فاش کرده است که این بانک همچنین در حال همکاری با JPMorgan در یک سیستم حل و فصل بلاکچین است و قصد دارد اولین پیشنهاد توکن امنیتی خود را در سه ماهه دوم راه اندازی کند.

DBS، گروه خدمات مالی پیشرو که مقر اصلی آن در سنگاپور است، هفته گذشته در جریان جلسات توجیهی رسانه ها درباره عملکرد نتایج سود سه ماهه اول صرافی ارز دیجیتال خود صحبت کرد.

این بانک در دسامبر سال گذشته «صرافی دیجیتال» را راه اندازی کرد. مدیر عامل این بانک، Piyush Gupta توضیح داد ، «قابلیت صرافی ارز دیجیتال ما تقریباً شبیه Coinbase است». وی افزود که «تفاوت در این است که کوین بیس خرده فروشی گسترده ای در بازار است در حالی که ما با ارائه این پیشنهاد به سرمایه گذاران معتبر و طرف های اصلی نهاد خردمندانه عمل کرده ایم».

مدیر عامل DBS تأکید کرد:

«اعداد سه ماهه اول دلگرم کننده بوده است، 80 میلیون دلار دارایی تحت حمایت صرافی است ، حجم معاملات 10 برابر افزایش یافته و به 30 تا 40 میلیون دلار رسیده است». گوپتا ادامه داد: «ما 120 مشتری داریم که خط ارتباط صدها نفر دیگر هستند» ، افزود که «ما امیدواریم که در سه ماهه دوم اولین پیشنهاد توکن امنیتی را ارائه دهیم».

این بانک در ابتدای راه اندازی گفت: «صرافی دیجیتال DBS خدمات مبادله ای بین چهار ارز فیات (SGD ، USD ، HKD ، JPY) و چهار ارز دیجیتال تاسیس شده یعنی بیت کوین ، اتر ، بیت کوین کش و XRP را ارائه می دهد».

مدیر عامل DBS همچنین هفته گذشته توضیح داد که DBS یک شرکت فناوری با همکاری بانک سرمایه گذاری JPMorgan و Temasek ایجاد کرده است»« برای ایجاد یک بستر برای تغییر روش پرداخت های فرامرزی و تسویه حساب ها». وی توضیح داد که در حال حاضر «پرداختها و تسویه حسابهای فرامرزی با مشکل T + 2 محدود می شود» ، خاطرنشان کرد که «بلاکچین می تواند این پارادایم را تغییر دهد».

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار