بازوی سرمایه گذاری بانک اصلی تایلند، جهت سرمایه گذاری در بلاکچین DeFi، صندوق 50 میلیون دلاری تأسیس می کند

بانک تجاری Siam تایلند، با بیش از یک قرن قدمت، همزمان با عصر جدید، پیشرفت می کند و عقب نمی ماند.

بانک تجارت سیام، قدیمی ترین بانک تایلند که توسط سلطنت در سال 1907 تأسیس شد، اعتبار خود را به عنوان پشتیبان قوی فناوری های نوین مالی، تقویت می کند.

بازوی سرمایه گذاری این موسسه ، SCB 10X ، امروز صندوق 50 میلیون دلاری جدید را اعلام کرده است که در مراحل اولیه و رشد خود به سرمایه گذاری در بلاکچین جهانی ، امور مالی غیرمتمرکز و استارت آپ های دارایی دیجیتال اختصاص خواهد یافت.

این صندوق تازه ترین اقدام بانک تجارت سیام به فضای بلاکچین و فینتک است. این موسسه قبلاً با Ripple در یک برنامه تلفن همراه در زمینه بلاکچین همکاری کرده و برای استفاده از RippleNet برای پرداخت های مرزی با Azimo همکاری کرده است.

با توجه به اینکه تایلند مقصد اصلی حواله است ، به نظر می رسد SCB به خوبی از مزایای بالقوه بلاکچین و سایر تحولات فینتک که به این کشور ارائه می دهد آگاه است.

Mukaya Panich، مدیر ارشد سرمایه گذاری در SCB 10X ، در بیانیه رسمی خود برای راه اندازی صندوق جدید به این مزایا اشاره کرده است:

«در صنعت مالی ، خدمات مالی مجهز به بلاکچین توانایی گسترش دامنه مالی ، تسهیل دسترسی آزاد و تشویق نوآوری را دارند. ما با صندوق VC 50 میلیون دلاری جدید خود ، در کل سرمایه در استارت آپ های نوآور و امیدوار کننده در زیرساخت های بلاکچین ، برنامه های ابتکاری بلاکچین و مالیات غیرمتمرکز در سطح جهان سرمایه گذاری خواهیم کرد».

در بحث اخیر REDeFiNE TOMORROW ، اجلاس جهانی DeFi و بلاکچین که در دسامبر سال 2020 در بانکوک برگزار شد ، پانیچ، با اعضای صنعت در مورد آینده ادغام DeFi با صنعت مالی سنتی و اهمیت حاکمیت غیرمتمرکز ، از جمله فرصت های دیگر ، وارد بحث شد.

SCB 10X همچنین یک سرمایه گذار در وام دهنده ارز دیجیتال BlockFi آمریکایی است و اخیراً با توسعه دهنده اکوسیستم DeFi Alpha Finance Lab به همکاری پرداخت.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار