این 3 رمز ارز را برای سرمایه گذاری از دست ندهید!

دراین مطلب قصد داریم 3 رمز ارز که می توانید از آن ها، برای کسب و کار کوچک خود و سرمایه گذاری استفاده کنید را به شما معرفی کنیم. «اتریوم ، بیت کوین ، لایت کوین»
با بررسی عواملی مانند ارزش بازار، حجم معاملات و اعتبار کلی، می توان فاکتور مناسب را در کمترین زمان جهت انتخاب ارز دیجیتال به کار برد. با توجه به رویکرد دنیای امروز به سمت معاملات بدون پول نقد و با استفاده از تلفن های همراه، شما ناچار هستید کسب و کار خود را به سمت روش های پرداخت دیجیتال سوق دهید.

بیت کوین به عنوان پیشتاز رمز ارزها در فناوری بلاکچین ، در راس این پلتفرم قرار دارد. با توجه به سابقه قیمت و استقلال آن از موسسات مالی ، جای تعجب نیست که چرا بسیاری از سرمایه گذاران مشتاق هستند تا این دارایی را به سبد سهام خود اضافه کنند. بدون حضور شخص ثالث خرید کنید یا پول دریافت کنید.

کدام رمزارز برای شروع سرمایه گذاری مناسب است؟

دنیای رمزارزها دائما با ورود بیشتر کاربران در سطح جهان در حال گسترش است. اگر تصمیم خود را برای ورود به این دنیا گرفته اید، ما به شما سه رمزارز را می توانید از آنها برای کسب و کار کوچک خود استفاده کنید معرفی می کنیم.

1 – بیت کوین

بیت کوین را می توان رده اول رمزارزهای دنیا نامید. گرچه لزوماً برای سرمایه گذاران تازه کار، ارز ساده ای نبوده است، اما توانایی رشد آن، جذابیت این ارز را بیشتر می کند.

با بررسی تاریخچه قیمت بیت کوین در می یابیم که ارزش آن در مدت زمان کوتاهی می تواند نصف یا دو برابر شود. جدا از این خصوصیت، محبوبیت آن نسبت به ارزهای دیگر کاملا شناخته شده است. بنابراین می توانید انتظار داشته باشید، صاحبان مشاغل و معامله گران بیشتری را در این حوزه مشاهده کنید. اگر اولین بار است که در دنیای رمز ارز ها سرمایه گذاری می کنید ، بیت کوین نقطه خوبی برای شروع است.

2 – اتریوم

اتریوم را میتوان جدیترین رقیب بیت کوین در نظر گرفت که ارزش بازار آن به بیش از 48.6 میلیارد دلار می رسد.

اتریوم به عنوان دومین پلتفرم بزرگ بلاکچین، به کاربران خود اجازه می دهد تا ارز خود را با نام اتر مبادله کنند. همزمان ، کاربران می توانند ارزهای رمزنگاری شده دیگری را نیز در بازار معامله کنند.

اتریوم در دوسال گذشته حدود 40 درصد بازده داشته است، البته مانند سایر دارایی ها، سرمایه گذاری در اتریوم بدون ریسک نیست. بسیاری از کارشناسان معتقدند که قیمت اتر در آینده به رشد خود ادامه خواهد داد.

3 – لایت کوین

ارز بعدی که باید در نظر بگیرید لایت کوین می باشد. لایت کوین بیشتر در زمینه پرداخت استفاده می شود تا اینکه دارایی معاملاتی باشد. از آنجا که امکان معاملات سریعتر و کوچکتر را فراهم می کند لایت کوین به عنوان ابزار کسب و کار در چندین صنعت پذیرفته شده است. از لایت کوین می توان برای خرید لوازم و مواد مصرفی روزانه استفاده کرد.

در حالی که آینده برای لایت کوین درخشان است کسانی که قصد سرمایه گذاری در این ارز را دارند باید اقدامات مربوط به حد ضرر را در نظر داشته باشند.

با سرمایه گذاری در دنیای رمز ارز ها، سود کنید

در پایان باید به این نکته اشاره کنیم که درست مثل سایر سرمایه گذاری ها ، قطعا چیزی به عنوان ارز کامل و بی نقص وجود ندارد. شما باید گزینه ها را در نظر بگیرید و مقایسه کنید تا بهترین سرمایه گذاری ممکن را انجام دهید.

شما می توانید پس از بررسی عواملی مانند ارش بازار، حجم معاملات و اعتبار، در مورد سایر رمزارزها و همچنین سه مورد ذکر شده، سرمایه گذاری مناسب خود را انجام دهید.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار