ایالت جورجیا، لایحه ای را پیشنهاد می کند که کریپتو بخشی از برنامه درسی دبیرستان شود

مجلس نمایندگان در ایالت جورجیا لایحه ای را تصویب کرد که از مسئولان آموزش و پرورش ایالتی می خواهد برنامه ای متمرکز بر سواد مالی تهیه کنند ، کریپتو به عنوان یک حوزه خاص برای یادگیری در برنامه درسی شناخته شود.

شش نماینده ایالتی جمهوری خواه در 1 مارس از این لایحه حمایت کردند. در نتیجه ، اعضای اتاق حقوقی مجمع عمومی جورجیا این لایحه را در 8 مارس با رأی 169-2 به تصویب رساندند. گزارشات عمومی نشان می دهد که این لایحه برای بررسی بیشتر به مجلس سنای ایالت ارسال شده است.

در این لایحه آمده است: «شورای آموزش و پرورش ایالت باید برنامه تحصیل در زمینه سواد مالی شخصی را که توسط دانش آموزان در دوران دبیرستان به پایان می رسد ، تجویز کند».

این برنامه 16 زمینه سواد مالی را که باید در کلاس های دهم یا یازدهم به دانش آموزان آموزش داده شود ، بیان می کند. برخی از 16 زمینه سواد مالی شامل مدیریت پول ، ایجاد تعادل در حساب حساب ، کریپتو ، ارزیابی مالیات ، سرمایه گذاری ، برنامه های وام و موارد دیگر است.

این لایحه انتظار دارد هر هیئت آموزش محلی حداقل برنامه تحصیلی را که از سال 2021-2022 برجسته شده است ، اجرا کند. در متن آمده است: «چنین برنامه تحصیلی ممکن است در چارچوب دوره های آموزشی موجود توسط یک سیستم مدرسه محلی ارائه شود».

بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال به طور مداوم در سراسر جهان مورد استقبال قرار می گیرند. آنها مورد علاقه بخشهای مختلف قرار گرفته اند و بخش آموزش نیز از قلم نیفتاده است. علاوه بر اینکه دانشگاه هایی که در حال آموختن دوره های مربوط به ارزهای دیجیتال هستند ، ارز دیجیتال اکنون در دبیرستان ها تدریس می شود. قرار است در مقطع متوسطه آموزش داده شود زیرا دانش آموزان دبیرستانی شروع به صحبت و بحث در مورد آن می کنند. به همین دلیل ، سیستم مدرسه چاره ای جز آموزش آن ندارد.

این لایحه جورجیا اولین اقدامی نیست که باعث ادغام ارز دیجیتال در برنامه درسی دبیرستان می شود. در نوامبر 2019 ، وزارت آموزش فرانسه ادغام بیت کوین در برنامه درسی دبیرستان را اعلام کرد و خاطر نشان کرد که ارز دیجیتال برای کمک به دانش آموزان دبیرستانی فرانسوی در درک ویژگی های پول استفاده می شود. وزارت آموزش و پرورش فرانسه دستور داد تا  بیت کوین به عنوان یک مروری مقدماتی برای کمک به دانشجویان فرانسوی برای درک ایده عدم تمرکز در سیستم های اصلی مالی آموزش داده شود.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار