اولین قرارداد انتقال بازیکن در فوتبال اسپانیا توسط رمزارز

انتقال بازیکن سابق فوتبال رئال مادرید توسط قراردادی که با رمزارز ها انجام می شود، به یک باشگاه دسته پایین دیگر اسپانیا می پیوندد.

برای نخستین بار در تاریخ فوتبال اسپانیا، DUX INTERNACIONAL DE MADRID یک تیم دسته پایین اظهار داشت که برای خرید بازیکن جدیدش از رمزارز استفاده کرده است.

بازیکن دیوید بارال به باشگاه جدید خود نقل مکان کرد. گفتی است که اسپانسر جدید این باشگاه، خرید این بازیکن را تامین مالی کرده است. کریپتان یک شرکت تجاری فعال در حوزه ارزهای رمزنگاری شده است که در والنسیا اسپانیا ثبت شده.

در همین حال ، به دنبال انتقال این بازیکن یک سایت خبری فوتبال اسپانیا به نقل از بارال که اکنون 37 سال دارد اعلام کرد که وی ابراز اشتیاق خود برای ادامه بازی در هفتمین باشگاه خود را اعلام کرده است.

بارال می گوید: خوشحالم که با جاه طلبی و مسئولیت پذیری خودم به ادامه فعالیتم در فوتبال با روش این پروژه پرداختم.

این گزارش همچنین جزئیات سابقه بازی فوتبال بارال قبل از پیوستن به Dux International de Madrid را شرح می دهد. این گزارش می گوید بارال علاوه بر بازی در رئال مادرید، همچنین در چهار تیم دیگر به نام های “گرانادا ، کادیز ، لوانته و اسپورتینگ” بازی کرده است.

بارال در دوران حضور خود به عنوان بازیکن در لیگ برتر اسپانیا، در هنگام بازی در دسته دوم 221 بازی و 60 بازی انجام داده بود. در مجموع بارال 53 گل به ثمر رسانده، 46 گل در بازی در اسپورتینگ و 7 گل در بازی در Racing.

در این بین، اقدام به تأمین مالی این انتقال از طریق ارز های رمزنگاری شده صورت گرفته که این موضوع در توییتر نیز اعلام شد و موجب جلب توجه کاربران در شبکه های اجتماعی شد.

به عنوان مثال برخی از کاربران توییتر مانند Mimy de Miguel تعجب کردند که آیا Barral می تواند حقوقش را نیز با ارز های رمزنگاری شده دریافت کند. با این حال ، برخی از طرفداران ارز های رمز نگاری شده از نحوه انجام این انتقال خوشحال هستند.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار