استرالیا از دو پروژه آزمایشی بلاکچین با مبلغ 5.6 میلیون دلار استرالیا حمایت مالی می کند

دولت استرالیا بیش از 5.6 میلیون دلار استرالیا (حدود 4.1 میلیون دلار آمریکا) برای حمایت از دو پروژه آزمایشی بلاکچین اختصاص داده است تا بررسی کند چگونه بلاکچین می تواند تولیدات استرالیا را در صنایع معدنی و غذایی و آشامیدنی بهبود بخشد.

بر اساس بیانیه منتشر شده از دولت استرالیا در روز دوشنبه ، دولت تقریباً 5.6 میلیون دلار استرالیا (4.1 میلیون دلار) در استارت‌آپ ریشه بلاکچین Everledger و شرکت مشاور فناوری Convergence. Tech (VIC) سرمایه گذاری کرده است.

Convergence.tech (VIC) بودجه ای معادل 2663000 دلار استرالیا دریافت کرد. این صندوق ها از بلاکچین ، یک سیستم دفتر دیجیتال ، برای خودکار کردن فرآیند گزارشگری برای سیستم مالیات مصرف کالاها استفاده می کنند تا هزینه ایجاد ، ذخیره سازی و حمل و نقل محصولات خود را کاهش دهند.

وزیر صنعت ، علوم و فناوری استرالیا ، Christian Porter اظهار داشت که پروژه های بلاکچین می توانند به طور موثر در حل دنیای واقعی به شرکت ها کمک کنند ، وی گفت:

« حمایت مالی از پروژه های بلکچین، با بهبود فرآیندهایی مانند ردیابی محصولات در سراسر زنجیره تأمین و انتقال اطلاعات مشتری ، توانایی بالقوه بلاکچین را برای کمک به مشاغل در پس انداز و کاهش بوروکراتیک نشان می دهد».

3 میلیون دلار استرالیای دیگر (2.24 میلیون دلار) بودجه برای سناریوی کاربردی Everledger برای «احراز هویت دیجیتالی» فناوری بلاکچین در استخراج و انتقال مواد معدنی استفاده خواهد شد.

Everledger (QLD) از این سرمایه برای سرمایه گذاری در استفاده از فناوری بلاکچین برای ایجاد «گواهینامه های دیجیتال» برای مواد معدنی کلیدی در طول مراحل استخراج و حرکت استفاده خواهد کرد. این امر ضمن اطمینان از انطباق با کل صنعت استخراج و افزایش تقاضای جهانی ، روند کار را ساده و کاهش می دهد.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار