استان Anhui چین، جدیدترین منطقه برای سرکوب استخراج ارز دیجیتال می شود

آنهویی ، یکی از ایالت های شرقی چین ، با اشاره به کمبود شدید انرژی ، به جدیدترین منطقه برای متوقف کردن همه فعالیت های استخراج ارز دیجیتال تبدیل شده است. استخراج ارز دیجیتال همچنان در خاک چین ممنوع است و مقامات همچنان به سرکوب این بخش ادامه می دهند.

به گزارش رویترز ، به نقل از یک پورتال خبری که توسط گروه رسانه ای Hefei دولتی اداره می شود. در این اطلاعیه آمده است:

«آنهویی تمام پروژه های استخراج معادن ارز دیجیتال را در پاکسازی با هدف کاهش مصرف برق تعطیل می کند ، زیرا این استان با کمبود برق جدی مواجه است».

شورای ایالتی چین در اواخر ماه مه اعلامیه ای برای تشدید سرکوب معادن و تجارت بیت کوین (BTC) داد. بنابراین ، آنهویی ، آخرین منطقه چین در زمینه استخراج ارز دیجیتال ، پس از سین کیانگ ، مغولستان داخلی و سیچوان ، می شود.

در ماه ژوئن ، مقامات چینی محل استخراج BTC در سیچوان را بستند. در نتیجه ، بیش از 90٪ از ظرفیت استخراج ارز دیجیتال چین با مشکل مواجه شد. قبل از شروع این سرکوب ، چین تقریبا 70٪ از تولید جهانی بیت کوین را تشکیل می داد.

سخت گیری استخراج ارز دیجیتال در چین،  hashrateدر شبکه بیت کوین را تحت تأثیر قرار داده است.

طبق داده های Blockchain.com ، هش ریت بیت کوین از رکورد 180.7 میلیون تراهاش در ثانیه در اواسط ماه مه به حدود 116.2 میلیون در اواخر ژوئن رسیده است. هش ریت برای اندازه گیری قدرت پردازش شبکه بیت کوین استفاده می شود. این امکان را برای رایانه ها فراهم می کند تا مشکلاتی را که امکان تأیید و تأیید تراکنش ها را در سراسر شبکه فراهم می کند ، پردازش و حل کنند.

محدودیت های چین همچنین کل بازار ارز دیجیتال را تحت تأثیر قرار داده است زیرا حجم معاملات در مبادلات در ژوئن بیش از 40 درصد کاهش یافته است. در نتیجه ، متوسط ​​بازده بیت کوین برای سرمایه گذاران 6 ماهه به پایین -27.81٪ کاهش یافت.

با این وجود ، برخی از کارشناسان ارز دیجیتال قبلاً اشاره کرده بودند که به دنبال محدودیت های چین ، استخراج بیت کوین ممکن است در دسترس تر و سودآورتر شود. آنها اذعان کردند که پیش بینی می شود استخراج بیت کوین پس از سرکوب چین نیز همچنان سودآور باشد. هنگامی که تعداد بیشتری استخراج کننده از شبکه بیت کوین خارج می شوند ، برای یافتن راه حل ریاضی به حدس های محاسباتی کمتری در ثانیه نیاز است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار