آژانس املاک و مستغلات اسپانیا شروع به پذیرش پرداخت های بیت کوین برای املاک در جزایر قناری می کند

پذیرش رمزنگاری همچنان در صنعت املاک و مستغلات در اروپا ، به ویژه در اسپانیا گسترش می یابد. اخیراً ، یک آژانس پیشرو در جزایر قناری اعلام کرد که پذیرش پرداخت ارزهای دیجیتال را آغاز می کند.

به گفته Digital Sevilla ، Piso Barato Inmobiliaria ، یک شرکت املاک و مستغلات مستقر در تنریف ، این ویژگی را فعال کرده است که به مشتریان امکان می دهد با پرداخت بیت کوین املاک را خریداری کنند. اگرچه آنها کلمه «ارزهای دیجیتال» را ذکر کردند ، اما این شرکت در طول اعلامیه بیشتر در مورد بیت کوین صحبت می کرد.

Piso Barato Inmobiliaria استدلال می کند که گروهی از متخصصان اظهار داشتند که بیت کوین در حال تبدیل شدن به «ارز اصلی» مبادله در سطح جهان است و بنابراین ، این شرکت به دارایی های دیجیتال علاقه مند شد. صاحبان آینده املاک از طریق این آژانس املاک و مستغلات می توانند هر ملکی را در تنریف خریداری کنند.

این آژانس مستقر در تنریف جزایر قناری اظهار داشت:

«سیر تحول عوامل خبره در بازار املاک و مستغلات به قدری ثابت بوده است که خرید آپارتمان در تنریف با بیت کوین در حال حاضر امکان پذیر است. آنها اطمینان می دهند که گسترش تعداد خریداران بالقوه در سطح بین المللی و جان بخشیدن به خرید و فروش املاک و مستغلات کمک مثبتی است».

علاوه بر این، Piso Barato Inmobiliaria این واقعیت را که پرداخت های بیت کوین از دستکاری در روند کسب املاک جلوگیری می کند ، ستود. این آژانس همچنین می گوید که ماهیت غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال از هرگونه مداخله دولت جلوگیری می کند و روند را راحت و روان می کند.

این رسانه می گوید: تصویب پرداخت ارز دیجیتال توسط آژانس بخشی از استراتژی تقویت روند رو به رشد بازار مسکن در جزایر است. همانطور که news.Bitcoin.com در تاریخ 26 فوریه گزارش داد ، یک پلتفرم املاک و مستغلات دیگر اسپانیا ، Idealista ، اولین دارایی خود را برای فروش برای ارز دیجیتال ذکر کرد. این پیشنهاد کاملاً آنلاین است و هرکسی که بخواهد آپارتمان در بارسلونا را بخرد باید بیت کوین پرداخت کند.

اگرچه اولین معامله املاک و مستغلات با بیت کوین در اسپانیا در سال 2018 اتفاق افتاد ، در آن زمان این شرکت توضیح داد که این کار «به روش سنتی» انجام شده است.

قبلی «
بعدی »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسترسی به مطالب

نوشته‌های تازه

اخبار